Повернутися до звичайного режиму
FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

/Files/images/IMG_20230831_125833_586.jpg

/Files/photogallery/привітання.PNG

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!

Сьогодні Харків закінчує 2022/2023 навчальний рік. І якби мене попросили описати його одним словом,тоцебулоб слово «Змогли!». Не всі вірили, що наше місто розпочне цей рік одночасно з усією Україною, але ми змогли. Це був рік, сповнений непростих викликів, невизначеності та втрат, але попри все харківська школа вистояла. Ми зберегли життєстійкість освітнього процесу.

В уявленні цьогорічних першачків школа поки що має вигляд кімнати з комп’ютерним монітором. Захоплююсь учителями, які змогли донести знання цим непосидючим малюкам і перетворити їх на справжніх школярів.

Випускникам цього року бажаю, щоб вам пощастило обрати справу своєї мрії та стати в ній успішними. Вам випало закінчувати школу в непрості часи, але впевнений, що дух незламності рідного міста допоможе здолати всі перешкоди.

Надихає, що юні харків’яни бачать побудову свого майбутнього через освіту та навчання. Ви – приклад стійкості та цілеспрямованості й для нас, дорослих. Вдячний педагогам зате, що повітряна тривога не змогла бути гучнішою за шкільний дзвінок на урок. Харків довів, що світло знань сильніше за будь-який блекаут.

І зараз хочу сказати слова щирої вдячності кожному за те, що харківських школярів чекають традиційні літні канікули. Ми змогли!

Вірмо в Перемогу! Наближаймо Перемогу!


1 июня 2023 г.

/Files/images/изображение_viber_2023-04-05_13-23-08-485.jpg
Посилання на сайт для реєстрації http://school.isuo.org

/Files/photo_2023-02-01_10-47-03.jpg

Інформація для батьків майбутніх першокласників!

ХЗОШ № 38 запрошує майбутніх першокласників 2023/2024 н.р. на підготовчі заняття.

На цих заняттях ваші діти познайомляться з вчителями 1-х класів, навчаться спілкуватися з майбутніми однокласниками, опанують початкові навички читання, письма, математики та інших предметів.

Заняття починаються з 07.02.2023 о 16.00.

Необхідну інформацію щодо роботи вчителів з майбутніми першокласниками, посилання на заняття, які будуть проходити в онлайн режимі, відповіді на ваші запитання стосовно школи - все це буде розміщюватися у телеграм-каналі "Майбутній першокласник".

Посилання на наш канал: https://t.me/pershoklasnyk_school38

28 декабря 2022 г.

Шановні учні, шановні колеги та батьки! Щиро вітаю Вас зі світлими святами Нового року та Різдва Христового!

/Files/_______________1________________0.jpg

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань.

Дорогі школярі! Шановні батьки та педагоги!

Про це перше вересня напишуть у підручниках історії. Уперше Харків починає навчальний рік під час повномасштабної війни, під звуки снарядів, що розриваються.

Уперше першокласники не увійдуть у шкільні двері під звуки першого дзвоника, не сядуть ошатними за парти, а батьки не зроблять фото на згадку. Для багатьох дітей цей день наповнений гіркотою втрат, оскільки стіни рідних шкіл перетворилися на руїни, а домівка та друзі залишилися за сотні кілометрів. Але, діти, у вас не забрали найцінніше - знання, пам'ять про щасливі шкільні роки. Те, що ми зберігаємо в серці, не знищить жодна ракета.

Попри все, Місто-герой Харків починає новий навчальний рік. Це стало можливим завдяки кожному з вас - сильним та сміливим харків'янам. Учителям, які в найважчих умовах роблять усе, щоб дати дітям максимум знань, допомогти пройти цей важкий етап. Батькам, які наближають перемогу України.

Так, заради дітей бореться вся країна, щоб потім вони, які так рано пізнали ціну свободи, будували майбутнє. Тому всотуйте всі отримані знання, дорогі діти, будьте розумнішими та кращими за нас!

Ми обов'язково відновимо все, що було зруйновано. Разом із нашими дітьми виростуть нові житлові квартали та школи, розквітне мирний Харків, постане українська нація героїв!

Я бажаю сил та натхнення педагогам, нових відкриттів школярам та добробуту кожній харківській родині! Ми обов'язково переможемо та повернемося до мирного життя!

Дорогі учні, вчителі, батьки, працівники школи! Ми щиро вітаємо вас із 1 вересня!

Нам усім дуже сумно, що цей перший дзвоник ми вимушені проводити в онлайн форматі, далеко від стін рідної 38 школи. Але ми намагаємося робити все для того, щоб ви могли відчути атмосферу рідної школи та згадати своїх вчителів та свої класні кімнати, коридори. Тож ми запрошуємо вас на відеоекскурсію нашою рідною 38 школою!

Відеоекскурсія по нашій 38 школі.

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова випускникам 2022 року

/Files/DD7E1596-773D-455D-8D8A-942E0E13502E.jpeg

Дорогі випускники!

Коли ви допитливими першокласниками входили в шкільне життя, наше рідне місто готувалося зустрічати грандіозне спортивне свято – Чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012. Ви стали свідками того, як Харків гідно його провів. І далі неодноразово «Металіст» ставав місцем яскравих футбольних баталій.

Ви дорослішали, а разом із вами змінювалися сквери та парки в рідному місті. У бризках харківських фонтанів відбивалися ваші усмішки. Двори зустрічали вас новими спортивними майданчиками, а на початок навчального року школи готували для вас сучасні стадіони.

Поки ви переходили з класу в клас, у вас з'явилися улюблені місця відпочинку: Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького, Сад імені Тараса Шевченка, зоопарк, що дивує своїм розмахом і доступністю спілкування з тваринами.

Цього року рідний Харків дивиться на вас пораненими фасадами будівель, але він такий же чистий і доглянутий. У ньому, як і раніше, щиро цінують освіту та інтелект, так само вірять у те, що ви – майбуття України! І це майбутнє обов`язково буде мирним!

Ви – унікальний випуск, бо ви – перший випуск міста-героя Харкова.

Поділяю ваш смуток від того, що під час випускного ви знаходитеся далеко один від одного, але жоден кордон не здатен подолати силу любові до рідного міста. Упевнений, що трохи пізніше ви побачитеся з однокласниками. Зустрінетеся під мирним небом Харкова, на нашій найбільшій у Європі площі. Миру – бути! Усе буде Україна!


Привітання учнів, їх батьків та колективу школи з нагоди закінчення 2021/2022 н.р.

/Files/1D356CD0-670A-4235-A135-7341560EE5A3.jpeg

Я вітаю всіх вас із закінченням 2021/2022 н.р. Цей рік був дуже насичений і складний, розпочинався він із нових здобутків нашої школи: 20 перемог і призових місць в олімпіадах, написання учнями наукових робіт, підготовка до турнірів та мовно-літературних конкурсів.

Але потім в нашому житті наступив день 24 лютого, складний і жорстокий. Я вдячний нашим вчителям за їх організованість та витримку, що у вкрай важких умовах проводили дистанційне навчання. Вдячний батькам, за те, що ви піклувалися про дітей, учнів школи, дбали про їх безпечні умови. І нашими героями були ви - діти, тому що в умовах воєнного стану ви вчилися й докладали до цього всіх зусиль!

Окремо хотів би звернутися до учнів 11 класу. Перед вами ще багато життєвих іспитів: випуск зі школи, складання тесту НМТ, обрання подальшого кроку, оскільки ви будете обирати свій життєвий шлях. Будьте сильними та мудрими. Пам’ятайте, що ваші батьки та вчителі завжди за вас та поруч з вами!

Всім нам, учням та їх батькам, вчителям школи бажаю міцного здоров’я, мирного неба. Бережіть себе!

З повагою, директор ХЗОШ №38

Олександр Поклонський.

Привітання директора та педогогічного колективу ХЗОШ № 38 з закінченням 2021/2022 навчального року.

/Files/D19B1038-A1C8-47BF-93A8-834E1EFA4F1C.jpeg

Дорогі школярі, шановні освітяни та батьки!Кожен із нас зараз бореться за нашу країну та її щасливе майбутнє, робить все можливе на своєму фронті, аби наблизити перемогу, допомагає нашим військовим підтримкою, словом і ділом, робить те, що вміє найкраще. Хтось виграє медалі Всесвітньої гімназіади, презентує проєкти на міжнародних виставках, здобуває найвищі нагороди в престижних інтелектуальних змаганнях. Хтось знімає мотиваційні відео, пише зворушливі листи або плете браслети-обереги для наших захисників. Хтось допомагає у волонтерських центрах, готує смачні страви для наших військових або рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм. А хтось продовжує вчити й навчатися, таким чином міцно тримаючи освітній фронт... Для Перемоги важливий кожен.

Наприкінці навчального року хочеться подякувати всім представникам освітянського фронту за важливий внесок у сьогодення та майбутнє нашої України: вихователям, учителям, психологам, позашкільникам - усім тим, хто не залишився осторонь та продовжив навчати, морально підтримувати, надихати та підіймати патріотичний дух харків'ян.

Настане мир – і ми все відбудуємо. Зробимо все, для того щоб 1 вересня шкільний дзвоник лунав у ваших закладах освіти та навчальні кабінети, коридори, спортмайданчики наповнилися дитячими мріями, галасом і сміхом.

Дорогі випускники, саме зараз ви тримаєте в руках своє майбутнє. Без перебільшень, саме від вас через кілька років буде залежати майбутнє нашого рідного міста, його міцність та розвиток. Тому бажаю знайти в собі сили на підготовку до національного мультипредметного тесту та успішного вступу до закладів вищої освіти. Ми сподіваємося на кожного з вас, на нашу надпотужну, інтелектуальну, креативну молодь, на вашу енергію, знання, ідеї.

Бажаю всім щасливої долі та мирного неба над головою, нових ідей та перезавантаження перед наступним навчальним роком, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!

З повагою, Харківський міський голова

Ігор Терехов.

Харківська загальнооствітня школа І-ІІІ ст. №38
Раді Вас вітати!

/Files/images/200819/IMG-48954b406678d5eea0087c100d2763be-V.jpg /Files/images/200819/IMG-1dcb3f10b700bd4cc3792140c96f164f-V.jpg

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38

Харківської міської ради Харківської області

Адреса школи:

м. Харків, вул.Харківських Дивізій, 15/1
тел./факс:725-16-94
E-mail: sosh38@ukr.net

Також нас можна знайти в Instagram - school38_kh
Телеграм канал (вся оперативна інформація в ньому) - "ХЗОШ № 38"

/Files/images/200819/IMG-63d254b362fee3c74494f75f8b6ece80-V.jpg /Files/images/200819/IMG-75fa6b73521d1b26e6aeecd99ce9ad47-V.jpg

/Files/images/160519/Директор з наймолодшою ученицею 6-ти річною Ориною.jpg

/Files/images/200819/IMG-8cbc5a89ce1a4494690ddc2ec96f0a03-V.jpg /Files/images/200819/IMG-a0bced449e9e8fbb13e3a10bbb1a0e7b-V.jpg

/Files/images/200819/IMG-2164.jpg

Питання? Відповідь!

  • SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Edu_edu_kh_ua_school38.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.