Мрія має колір

/Files/images/2-Б.jpg

Якого кольору твоя мрія? Якщо не знаєш, візьми чистий аркуш, пензлик, фарби й малюй!
Компанія «Райдуга Трейд» презентувала для школярів Всеукраїнський соціальний проект «Мрія має колір!» від ТМ «Гамма». Конкур проводився у школах п’яти найбільших міст України: Києва, Дніпра, Харкова, Одеси та Львова. Головною метою конкурсу є розвиток творчого потенціалу дітей, популяризація загальнолюдських цінностей, а також виявлення та підтримка талановитих дітей.
Учні нашої школи не тільки стали учасниками цього проекту, а ще й перемогли. Знайомтесь, це 2-Б клас! Малюнки цих малюків так вразили членів журі, що вони самі приїхали до школи, щоб віддячити за їх талановитість, єдність та майстерність. Усі отримали подарунки!
Мрійте! І ваша мрія обов’язково здійсниться!