Врятуємо світ!

/Files/images/23042019/2.jpg

Чи знаєте ви, куди потрапляють використані батарейки від вашого пульта чи годинника? У ХЗОШ № 38 – до контейнеру, який знаходиться у вестибюлі на першому поверсі.
Оскільки найбільшу кількість батарейок використовують саме діти (в іграшках), то вважаємо за доцільне встановити контейнери для збору відпрацьованих батарейок у кожній школі міста. Це надасть можливість дітям і дорослим навчитися викидати батарейки саме в спеціально відведені місця, а також звернути увагу на проблему охорони навколишнього середовища й мотивувати жителів мешкати в чистому місті.
На даному етапі в нашій школі встановлений контейнер для збору батарейок. І ось їх вже багато. Виникла потреба здати ці батарейки на утилізацію. Учні школи звернулись до супермаркету АТБ, який вже організував такий пункт.

Ми кажемо ТАК переробці батарейок в Україні!

/Files/images/23042019/1.jpg