День вишиванки

16 травня традиційно вся Україна святкує День Вишиванки. Так і цього року наша велика шкільна родина приєдналася до всесвітнього свята!

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вона передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Учні всіх класів об’єднали в єдиному пориві українські витвори мистецтва – привабливі вишиванки! Діти дізналися про історію виникнення свята, про цікаві факти щодо вишиванки, перевірили свої знання народних символів України. Також всі бажаючі мали змогу подивитися відповідну виставку книжок, підготовлену бібліотекарем школи. Наприкінці заходу всіх запросили приєднатися до шкільної акції «Вишиванка єднає світ».