Ми відкрилися

З 26 вересня 2016 року в ХЗОШ №38 розпочата робота розвивально-виховного центру «Крок до успіху» для дітей внутрішньо переміщених осіб та пільгового контингенту в рамках проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в начальних закладах і громадах».

Діти з задоволенням вивчають англійську мову на безкоштовних заняттях клубу «I can», створюють чудові роботи в гуртках художньої праці та образотворчого мистецтва, розвивають свої здібності в гуртку «Театральний калейдоскоп» та багато іншого.

Ми запрошуємо до участі в роботі нашого центру учнів школи, батьків, громадські організації, фахівців, які можуть дати майстер - клас, або поділитися досвідом та вміннями, цікавою інформацію у різних сферах.

Новини розвивально-виховного центру «Крок до успіху»

З 8 жовтня 2016 року заняття в клубі англійської мови «I can» проводяться за новими підручниками «Welcome», які нам подарував Всеукраїнський благодійний фонд «Крок за кроком». Діти з радістю вивчають англійську мову за яскравими та цікавими підручниками. Дякуємо фонду за підтримку нашого розвивально-виховного центру «Крок до успіху».

/Files/images/krok_do_usphu/MAIN.jpg

03-04 березня 2016 року педагоги нашої школи взяли участь в роботі навчально-практичного тренінгу «Проектний менеджмент» в рамках проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах», що впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Фонду відкритого суспільства (Велика Британія) та Фонду Ч.С.Мотта (США).

Мета тренінгу: вивчення основ усіх аспектів проектного менеджменту та отримання навичок їх застосування; підвищення обізнаності учасників Проекту в питанні розвитку співпраці між школою та громадою через проектну діяльність.

/Files/images/krok_do_usphu/clip_image002.jpg

У тренінгу взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Харківської областей.

Під час тренінгу було розглянуто питання оцінки потреб громади, налагодження партнерства, змісту, особливостей та етапів проектної діяльності, умови її ефективної організації, підготовки та написання проектної пропозиції.

Вчитель початкових класів Сірік Наталія Федорівна та практичний психолог Цеван Лариса Петрівна захищали створений для ХЗОШ №38 проект «Розвивально- виховний центр «Крок до успіху», реалізація якого в навчальному закладі планується протягом 2016 року.