Привітання учнів 9-го класу з отриманням базової загальної середньої освіти.

Зі словами вітання до вас звертається директор школи Поклонський Олександр Олександрович.

14 июня 2022 г.

Вітальні слова класного керівника 9-А класу Бражко Надії Віталіївни:

"Любі наші діти, наші випускники! Щиро вітаємо вас із закінченням 9-го класу. Дехто продовжить навчання в рідній школі, а хтось вирішив почати нове, доросле життя. Бажаємо легкого подолання перешкод на шляху до наміченої мети. Ви - наша гордість і надія! Рішучості вам і щирих вчинків у майбутньому! Хай щастить вам, любі наші учні!"

/Files/1F42DF9E-E923-4ED3-9EF3-162CA8788C7A.jpeg

Вітальні слова класного керівника 9-Б класу Гузенко Олени Миколаївни:

"Дорогі мої, майже дорослі діти!Дев’ять років навчання позаду, але все цікаве ще попереду. Від щирого сердця бажаю вам усього найкращого. Нехай ваш шлях буде світлим, добрим, легким, а все задумане здійсниться. Бажаю впевненості, везіння. Вмійте долати будь-які труднощі. А ваші успіхи нехай радують ваших близьких та рідних. Щастливого вам життя, мирного неба!"

/Files/18882C85-0F6F-4E2E-8684-7061F9C40754.jpeg