Школа I ступеню (1-4 класи):

"А" класи - класи навчання і виховання за системою розвивального навчання Ельконіна-Давидова;
"Б" класи - класи з традиційною системою навчання і виховання, що апелює до педагогічної концепції В.Сухомлинського - Ш.Амонашвілі;
"В" класи- класи, що працюють з 2016/2017 навчального року за традиційною методикою.

• логоритмика
  • англійська, французька, німецька мови
  • ритмика і хореографія
  • інформатика
Школа II ступеню (5-9 класи):

5-7 класи - загальноосвітнє навчання;
8-9 класи - загальноосвітній стандарт.

• додаткова підготовка (суспільно-гуманітарні дисципліни, інформаційно-технологічні дисципліни, спортивний напрям, поглиблене вивчення математики)
  • французька, німецька мови
  • інформатика
Школа III ступеню (10-11 класи):

старша профільна школа: універсальний напрям.

• спецкурси суспільно-гуманітарного, інформаційно-технологічного, природньо-математичного та інших профілей

Гуртки та секції

• Секція карате-до
  • Секція баскетболу
  • Пішохідний туризм і спортивне орієнтування
  • Гуртки військово-патріотичного напряму
  • Студія ораторського мистецтва
  • Танцювально-хореографічна студія "Торнадо"
  • Клуб бального танцю "Діоніс"
  • Студія театрального мистецтва "Ельф"
  • Театр танцю "BABY BOOM"

Cоциальна психолого-педагогічна служба (ШСППС)

ЇЇ основна задача - захист прав, свобод та інтересів дитини, її родини. Тут вас підтримають, нададуть послуги і необхідну допомогу з питань навчання і виховання, з проблем у дитячому колективі, з питань сім'ї, її юридичної та неюридичної підтримки тощо.