/Files/images/Школаbig.jpg

Харківська загальноосвітня школа № 38 була заснована в 1965-1966 навчальному році

Проектна потужність будівлі - 900 учнів. Будинок побудований за чеським проектом. Являє собою 3-поверхову основну будівлю (адміністративно-навчальний блок). У ньому, крім 27 навчальних кабінетів і класних кімнат, актовий зал і їдальня (загальне приміщення); спорткомплекс - спортивний зал і басейн, спортивний майданчик, бібліотека. Майстерні - окрема будівля. Два гаража для проведення занять з автосправи. Теплиця.

Це була перша в місті школа, в якій передбачалася за проектом організація занять з плавання в межах курсу фізичної культури. У пострадянські роки окремі елементи будівлі вийшли з ладу, в тому числі і басейн. Вони потребують реконструкції та оновлення, що є центральною проблемою адміністрації школи в аспекті матеріально-технічного забезпечення на сьогодні.

Більш ніж за 40 років свого існування школа випустила понад 42 тис. учнів, серед яких чимало діячів мистецтва і культури, вчених, спортсменів з досягненнями світового рівня, багато відомих виробників. Усі вони - гордість школи.

Фотоархів