Структура 2023/2024 навчального року
Харківського ліцею № 38
Харківської міської ради Харківської області

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 01 вересня по 29 грудня 2023 року,

ІІ семестр – з 15 січня по 31 травня 2024 року.

Упродовж навчального року для учнів будуть проводитись канікули обсягом не менше 30 днів: орієнтовно,

осінні з 23 жовтня по 29 жовтня 2023 року,

зимові з 30 грудня 2023 року по 14 січня 2024 року,

весняні з 25 березня по 31 березня 2024 року.

Для учнів 1-х класів можуть бути впроваджені додаткові весняні тижневі канікули.

Навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої шкіл.

Навчальні екскурсії та практика учнів проводяться в кінці навчальнго року.

Режим роботи ХЛ № 38: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.

СТРУКТУРА РОБОЧОГО ТИЖНЯ

Ліцей працює за 5-денним навчальним тижнем. Початок навчальних занять - 8.30.

Тривалість уроків встановлюється відповідно до Закону України "Про загальну середню освіту":

• 1-ші класи - 35 хвилин;
  • 2-4-ті класи - 40 хвилин;
  • 5-11-ті класи - 45 хвилин.
Державна підсумкова атестація:

У 2023/2024 навчальному році передбачається проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової школи у вигляді підсумкових контрольних робіт з двох предметів: читання та української мови, математики.

Державну підсумкову атестацію для учнів основної школи передбачається провести у письмовій формі з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором педагогічної ради; для учнів старшої школи з чотирьох предметів: української мови та літератури (української мови), математики, англійської мови або історії та за вибором учнів.