FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Впродовж 2018/2019 н.р. педагогічний колектив продовжував вирішувати проблему розвитку системи управління школою в контексті пріоритетів освіти міста Харків; працював на досягнення мети: забезпечити якість освітніх послуг у закладі відповідно до завдань розвитку системи освіти міста Харків, Харківського регіону, в тому числі для дітей, що мають особливі освітні потреби за станом здоров’я. Реалізація завдань на досягнення мети супроводжувалась постійною аналітичною діяльністю щодо результатів роботи з усіх напрямів.

Керівний склад закладу освіти
Поклонський О.О. – директор закладу освіти;

Колодезна О.П. - заступник директора з навчально-виховної роботи;

Радевич О.Ю. - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Загальна кількість працюючих у школі - 75 осіб, у т.ч. адміністративного персоналу - 5, педагогічних працівників - 55, серед них на постійній основі - 53, фахівців - 3, технічного персоналу - 12.

Найстарший серед педагогічних працівників у закладі віком 70 років (вчитель музики); наймолодший – 21 років (вчитель початкових класів). Основна категорія вчителів – віком від 30 до 45 (51%), що є оптимальним показником з позицій досвіду і компетентності водночас із продуктивністю в перспективі якості.

Якісний склад педагогічного колетиву
За кваліфікаційними категоріями:

"Спеціаліст вищої категорії" - 25 осіб;

"Спеціаліст першої категорії" - 5 осіб;

"Спеціаліст другої категорії" - 5 осіб;

"Спеціаліст" - 24 осіб.

За педагогічним званням:

"Учитель-методист" - 9 осіб;

"Старший учитель" - 8 осіб.