Впродовж 2023/2024 н.р. педагогічний колектив продовжує вирішувати проблему розвитку системи управління школою в контексті пріоритетів освіти міста Харків; працює на досягнення мети: забезпечити якість освітніх послуг у закладі відповідно до завдань розвитку системи освіти міста Харків, Харківського регіону, в тому числі для дітей, що мають особливі освітні потреби за станом здоров’я. Реалізація завдань на досягнення мети супроводжується постійною аналітичною діяльністю щодо результатів роботи з усіх напрямів.

Керівний склад закладу освіти
Поклонський О.О. – директор закладу освіти;

Колодезна О.П. - заступник директора з навчально-виховної роботи;

Радевич О.Ю. - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Александрова О.І. - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Воронцова А. С. - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Загальна кількість працюючих у школі - 63 осіби, у т.ч. адміністративний персонал - 6, педагогічний працівник - 53, серед них на постійній основі - 50, технічного персоналу - 10.

Найстарший серед педагогічних працівників у закладі віком 74 роки (вчитель трудового навчання); наймолодший – 23 роки (вчитель зарубіжної літератури). Основна категорія вчителів – віком від 30 до 45 (51%), що є оптимальним показником з позицій досвіду і компетентності водночас із продуктивністю в перспективі якості.

Якісний склад педагогічного колетиву
За кваліфікаційними категоріями:

"Спеціаліст вищої категорії" - 19 осіб;

"Спеціаліст першої категорії" - 7 осіб;

"Спеціаліст другої категорії" - 1 особа;

"Спеціаліст" - 26 осіб.

За педагогічним званням:

"Учитель-методист" - 9 осіб;

"Старший учитель" - 8 осіб.