Протягом 2017/2018 н.р. педагогічний колектив школи продовжує вирішувати проблему розвитку системи управління школою в контексті пріоритетів освіти міста Харкова, працюючи на досягнення мети: забезпечити якість освітніх послуг у закладі відповідно до завдань розвитку системи освіти міста Харків, Харківського регіону, в тому числі для дітей, що мають особливі освітні потреби за станом здоров’я.

Керівний склад навчального закладу:

Поклонський О.О. – директор закладу;

Шишко І.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи;

Колодезна О.П. - заступник директора з навчально-виховної роботи;

Токар Н.В. - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Загальна кількість працюючих у школі складає 70 осіб, у т.ч. педагогічних - 58, серед них на постійній основі - 56, адміністративного персоналу – шість.

Найстарший серед педагогічних працівників у закладі віком 73 роки (учитель початкових класів); наймолодший – 22 роки (керівник гуртка). Основна категорія вчителів – віком від 30 до 45 (51%), що є оптимальним показником з позицій досвіду і компетентності водночас із продуктивністю в перспективі якості.

Якісний склад педагогічного колетиву
За кваліфікаційними категоріями:

"Спеціаліст вищої категорії" - 22 особи;

"Спеціаліст першої категорії" - 11 осіб;

"Спеціаліст другої категорії" - 9 осіб;

"Спеціаліст" - 15 осіб.

За педагогічним званням:

"Учитель-методист" - 7 осіб;

"Старший учитель" - 9 осіб.