Теоретичні та практичні заходи із цивільного захисту у рамках "Тижня безпеки дитини" для учнів 5-6 класів.

/Files/photo1682430320.jpeg

25 квітня в нашій школі було проведено теоретичні та практичні заходи із цивільного захисту у рамках "Тижня безпеки дитини".

Прийняти участь у заході запросили учнів 5 та 6 класів за темою "Ризики війни та як захистити себе". Викладачі розповіли багато цікавого, починаючи від того, як зібрати екстрену валізку, до правил поведінки та дій у разі обвалу будинку. Діти із задоволенням приймали участь у практичних заходах, демонструючи високий рівень поінформованості з питань безпеки в часи війни. Закріпивши отриманні знання, учні моделювали поведінку в разі потрапляння в різні життєві ситуації, які можуть нести небезпеку для їх життя та здоров'я.