Теоретичні та практичні заходи із цивільного захисту у рамках "Тижня безпеки дитини" для учнів 9-11 класів.

/Files/photo1682609549.jpeg

27 квітня в нашій школі було проведено останній день тижня Цивільного Захисту. На зустріч зібралися учні 9-11 класів, щоб прослухати інструктаж за темою

"Огляд потерпілого. Як врятувати життя". Під час заняття було розглянуто правила огляду постраждалого. Разом з учнями провели бесіду про види кровотеч та як можна за допомогою підручних матеріалами зупинити крововилив. Діти самостійно спробували надати допомогу постраждалим, накладаючи джгути та зупиняючи вузлову кровотечу з сонної артерії. Також розглянули алгоритм накладання шини на ушкоджену кінцівку, використовуючи підручні матеріали.