КАЛЕНДАР

проведення районних учнівських турнірів та конкурсів у 2016/2017 навчальному році в межах реалізації освітнього проекту «Обдарована молодь» міської Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова на 2011-2017 роки

Назва турніру І (районний) етап турніру
ХІ міський турнір юних математиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 14.09.2016 ХЛ № 161 «Імпульс» 14.00
Х міський турнір юних економістів для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 13.09.2016 ХЗОШ № 72 14.00
ХIV міський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 13.09.2015 ХЗОШ № 72 14.00
ХІ міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 22.09.2016 ХЗОШ № 24 13.00
ІХ міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 23.09.2016 ХЗОШ № 32 10.00
ІХ міський турнір юних правознавців для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 20.09.2016 ХЗОШ № 61 14.00
І міський турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 03.10.2016 ХСШ № 73 14.00
VІІI міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 05.10.2016 ХСШ № 11 14.00
ХХІIІ міський турнір юних фізиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 19.10.2015 ХЛ № 161 14.00
ІХ міський турнір юних істориків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 08.02.2017 ХЗОШ № 32
ІХ міський турнір юних журналістів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 01.02.2017 ЦДЮТ № 6
ХІ Кубок Харкова з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів ЗНЗ району
XIІІ міська олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку» 15.03.2017 ХНВК № 24
ХVІІІ міський турнір з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 22.03.2017 ХГ № 14

КАЛЕНДАР

проведення міських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Назва Термін проведення Місце проведення
Міська олімпіада з математики 16 жовтня 2016 року Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Міська олімпіада з фізики грудень 2016 року Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Міська олімпіада з інформатики грудень 2016 року Харківський національний економічний університет імені С.Кузнеця



Найвагоміші інтелектуальні досягнення 2015-2016 н.р.:

районний рівень: 2 переможці та 9 призерів предметних олімпіад; 7 командних перемог у турнірах та 7 особистих – у мовно-літературних конкурсах та конкурсі-захисті МАН, 13 командних та особистих перемог у фестивалі Місто майстрів;

міський рівень: 3 призових місця: у конкурсі «Грамотій» (Герасимова А., керівники – Острась О.І., Фрмічова С.Д; Щенявська Л., Ланге В., Чернякова В, керівники Бражко Н.В., Ландишевська Я.О.), «Мій родовід» ( Гомонілова П., керівник - Бражко Н.В.) ;

обласний рівень: два призових місця в конкурсі-захисті робіт Малої Академії наук з літератури (Володько К., керівник Лоцкін В.А.) та географії (Йощенко А., керівник Бучнєва І.В.); ІІ місце «Кращий лінгвіст» у конкурсі знавців української мови (Щенявська Л., керівник Бражко Н.В); ІІ місце в олімпіаді з екології (Дмитрієва О., керівник Колісник Н.М.); І місце в конкурсі, присвяченому 160-річчю з дня народження І. Франка (Гнездюкова Д. керівник Лоцкін В.А.);

Всеукраїнский рівень: Диплом ІІІ ступеня у біологічному форумі «Дотик природи» (Дмитрієва О.); участь у Міжнародному конкурсі Інтелеко, ХХ біологічній Білоруській конференції (Дмитрієва О., Гомонілова П.) – керівник Колісник Н.М., конкурсі есе, присвяченому 160-річчю з дня народження І. Франка (Гнездюкова Д.) - керівник Лоцкін В.А.; у складі «Слобожан» у турнірі юних правознавців, яка посіла ІІ місце ( Гомонілова П.).





Кiлькiсть переглядiв: 526