11-13 жовтня в КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" відбулася сорок четвертаобласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіту "Освіта Харківщини ХХІ століття" за темою "Навчання та виховання учнів через природовідповідну (ноосферну) освіту й екологічну безпеку".

/Files/images/IMG_0246_.jpg

Свої досвіди роботи з означеної теми презентували 11 навчальних закладів. Під час виставки проведено 11 методичних круглих столів, на яких увагу було акцентовано на особливостях навчання й виховання через ноосферну освіту, висвітлино принципи та методи управління навчальним процесом, спрямованих на збереження здоров'я учнів і вчителів.

/Files/images/gqa5KRPrrT4.jpg

/Files/images/WQ1AHyw3RlE.jpg

Розглянуто питання реалізації ідей ноосферної освіти на уроках і заняттях у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах за біоадекватною технологією навчання. В результаті плідної роботи творчої групи школі вдалося вибороти 3 місце. Склад творчої групи школи: Токар Наталія Володимирівна - заступник директора, Колісник Надія Миколаївна - заступник директора, Сірик Наталія Федорівна - вчитель початкових класів, Козакова Антоніна Андріївна - вчитель початкових класів, Мартиненко Ірина Євгеніївна - вчитель початкових класів, Бучнєва Ірина Володимирівна - вчитель географії, Ландишевська Яна Олександрівна - вчитель української мови та літератури.

/Files/images/BiKkemzzA9U.jpg